Słowo wstępne

Wszyscy promują się w „internetach”, więc i ja postanowiłam to zrobić :) Mam trochę talentu pisarskiego i prawdę mówiąc chciałabym zacząć na tym zarabiać. Jeśli więc spodobały Ci się moje felietony gorąco zachęcam, żebyś wspomniał/a o mnie na swoim blogu, poleciła znajomym – Ciebie to nic nie kosztuje, a mi może pomóc spełnić marzenia :) 

Dziękuję :)

Blog zawiera w całości moją własną twórczość. Wszystkie felietony i zdjęcia należą do mnie i nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej wiedzy i zgody. Jeśli chcesz użyć mojego tekstu lub zdjęcia – zapraszam na stronę KONTAKT – daj znać, dogadamy się :)

 A tymczasem:

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

Jeszcze jedno odnośnie felietonów, bo ktoś mógłby się pogubić.

Zanim założyłam „Mysie felietony” prowadziłam bloga rodzicielskiego skierowanego w całości na tematy matyczno-dziecięce kawa-herbata-mleko.blog.pl Część tekstów przeniosłam na cukrowamysz.blog.pl, bo uważam, że są dobre. Bycie mamą to duża część mojego życia, dlatego siłą rzeczy wiele felietonów będzie jej dotyczyło, ale na pewno nie wszystkie. W każdym razie są to teksty pisane przeze mnie wcześniej i systematycznie przenoszone na „Mysie felietony”, więc nie dziwcie się, że moja córa tak szybko zmienia wiek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>